Prezentacje stron > Artykuły finansowe

Archive for the 'Artykuły finansowe' Category

Pożyczki pozabankowe i prywatne

Opublikowane Grudzień 10 2013

Prawdą jest i może, że pieniądze szczęścia nie dają, jednakże bez nich bardzo trudno jest dziś żyć, godnie żyć bynajmniej. Bo przecież każdy chce gdzieś, coś zjeść, czymś jeździć do pracy,w  coś się ubrać, mieć pieniądze odłożone na czarna godzinę, niespodziewane wydatki.

Księgowa i pomysł na biznes

Opublikowane Listopad 26 2013

Szczecin jest miastem, w którym może i nie rozwija się życie towarzyskie, ale firmy jeszcze z niego nie zrezygnowały. Ciągle inwestują, starają się stąd prowadzić interesy.

Inwestycja w złoto – strona z poradami

Opublikowane Listopad 6 2013

Inwestować zgromadzoną gotówkę może w zasadzie każdy. Nie każdy jednak opisywane oszczędności zainwestuje w sposób mądry, który to w końcowym rozrachunku przyniesie odpowiednie zyski.

Kredyt na używane auto – czy możliwy?

Opublikowane Wrzesień 3 2012

Kredyt na używany samochód – czy to w ogóle możliwe? Jak najbardziej tak, ale pod pewnymi warunkami. Zacząć należy od tego, że autokredytu nie znajdziemy w ofercie każdego banku, w związku z czym krąg poszukiwań należy zawęzić tylko do tych instytucji,

Czy można dostać kredyt na samochód bez BIK?

Opublikowane Wrzesień 3 2012

Wielu spośród nas chciałoby zaciągnąć w banku kredyt umożliwiający sfinansowanie zakupu samochodu. W tym momencie pojawia się jednak pytanie o zdolność kredytową, a to dość złożone i skomplikowane zagadnienie.

Pilnie potrzebuję pożyczki

Opublikowane Wrzesień 1 2012

Jak finansować przedsiębiorczych ludzi? W naszym kraju żyje mnóstwo bardzo przedsiębiorczych i kreatywnych osób, które chętnie rozwijały się zawodowo poprzez uruchomienie swojej własnej działalności gospodarczej. Niestety, nie jest to jednak proste. Ze smutkiem należy stwierdzić, że Polska nie jest wcale państwem przyjaznym tego rodzaju inicjatywom, chociaż oczywiście ma zupełnie inne aspiracje. Prawda jest jednak taka, […]

Strona 1 z 212