Prezentacje stron > Bez kategorii > AntyBlog finansowy na Bloggerze

AntyBlog finansowy na Bloggerze

Opublikowane Listopad 21 2014

Miniatura strony:Opis strony:

Antyhaczyk to szybko rozwijający się blog o tematyce głównie finansowej. Stworzony został na platformie należącej do Google, czyli na Bloggrze, co z resztą widać po domenie – blogspot.com, ale nie każdy może kojarzy.

Szata graficzna nie wyróżnia się znaczącą – jest prosta i przejrzysta z klasycznym, charakterystycznym dla blogów układem. Z kolei akcent postawiono na treść. Blog nie tylko zawiera wiele wskazówek i informacji o tym jak poruszać się po zawiłym świecie finansów, ale również można tam znaleźć różne narzędzia, kalkulatory i porównywarki przydatne dla osób poszukujących określonych produktów finansowych lub porównujących różne oferty.

Adres: http://antyhaczyk.blogspot.com

Czytelnicy znajdą tam również recenzje produktów bankowych, porada jak inwestować, oszczędzać, zarabiać i nie tracić pieniędzy. Można również przeczytać opinie na temat różnych banków, co może ułatwić nam podjęcie decyzji odnoście wyboru banku, który obsługuje nasze rachunki, lokaty, czy kredyty oraz inwestycje. Oczywiście istnieje również możliwość wyrażenia własnych opinii na temat wybranych banków oraz konkretnych produktów finansowych.

Blog zawiera również wiele wskazówek jak rozmawiać z doradcami finansowymi i telemarketerami, którzy dzwonią do nas z banków. O co zapytać, na co zwracać uwagę i ogólnie jak nie dać zrobić się w bambuko.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)
AntyBlog finansowy na Bloggerze, 9.3 out of 10 based on 4 ratings

Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Bez kategorii

Dodaj swój komentarz