Prezentacje stron > Porady > Ciekawe forym turystyczne

Ciekawe forym turystyczne

Opublikowane Listopad 27 2011

Miniatura strony:Opis strony:

Jak to dobrze, że zbliżają się wakacje. Dni są coraz dłuższe i jest coraz cieplej. Już teraz w ciągu dnia świeci słoneczko i temperatura często przekracza dwadzieścia stopni. Można by już poczuć lato, gdyby nie fakt, że wieczorami, jak tylko słoneczko zajdzie, temperatura drastycznie spada. Nie da  się więc jeszcze wyjechać gdzieś na biwak ani za bardzo podróżować stopem czy spędzić cała dobę nad jeziorem, ale jest wiele możliwości. Nie trzeba już zapuszczać się do ciepłych krajów, ponieważ u nas jest cieplutko i słonecznie. Tylko właśnie te wieczory są jeszcze trochę za chodne.

Teraz zbliża się ulubiony weekend większości Polaków, czyli majówka. Oczywiście kto ma możliwość, ten wystawia na ogród, przed dom, na taras lub balkon grilla i tak odpoczywa z rodzinką. Inni, szczególnie młodsi i bez małych dzieci w domu oraz innych zobowiązań, pakują się w samochód, pociąg lub autobus i wyjeżdżają, gdzie oczy i wyobraźnia tylko poniosą. Fajne jest to, że nasz kraj coraz bardziej rozwija się turystycznie i większość osób może sobie pozwolić na wycieczki, nawet jeśli są to podróże do Polsce czy to niezbyt odległych miejsc. Kwitnie także ciekawe forum turystyczne dla wymagających podróżników na którym można dowiedzieć się o tym jak i gdzie najlepiej podróżować.

Na majówkę w Polsce popularne są wśród młodszych ludzi większe miasta, szczególnie studenckie i z dużą ilością pubów, czyli Kraków, Toruń, Gdańsk, Wrocław czy Poznań. Oczywiście takie miasto musi mieć starówkę i tanie centrum noclegowe. Ale dobrze jest także posiedzieć podczas majówki na łonie natury i cieszyć się zieloną i soczystą trawką, sącząc piwko w gronie najbliższych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Porady

Comments are closed.