Prezentacje stron > Rozrywka > Joanna krupa pozuje też nago

Joanna krupa pozuje też nago

Opublikowane Grudzień 17 2011

Miniatura strony:Opis strony:

Modeling stał się ostatnio niezwykle popularny. Można zostać twarzą jakiejś firmy, nie trzeba wcale od razu pchać się na wybieg. Tym bardziej, że odnośnie tego drugiego to panują ogólnie przyjęte zasady.

Nadal pożądany jest wygląd anorektyczki, a kobiety o kobiecych kształtach, które chciałyby zaistnieć w świeci mody i modelek muszą zadowolić się fotomodelingiem. wystarczy spojrzeć chociażby na niezwykle popularną ostatnimi czasy w  naszym kraju Joannę Krupę, która na wybiegu pojawia się sporadycznie, bo jak sama mówi ma za bardzo kobiece kształty, za duży biust między innymi. I choć  Joanna Krupa na zdjęciach nago (Gadulek.pl) została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata jej kariera modelki wybiegowej nie ma szans na rozwój.

Pomijając przy tym również kwestię wieku, bo jak łatwo zauważyć największą karierę robią dziś nastolatki lub kobiety zaraz po dwudziestce. Tymczasem Joanna Krupa ma już przeszło trzydzieści lat. Sama zdaje sobie sprawę z tego, że jej czas powoli mija i będzie musiała zacząć myśleć o przyszłości w innych kategoriach. Dlatego też już zaczęła inwestować w nieruchomości. Co więcej wreszcie nadszedł też czas, kiedy zamierza się ustatkować, powiedzieć sakramentalne tak.

Z czasem zapewne pomyśli również o dzieciach. A po ciąży już nie tak łatwo pokazywać swoje ciało nago. A warto dodać, ze Joanna Krupa nago pokazywała się w wielu magazynach dla mężczyzn. Chociaż nie należy tutaj od razu zakładać, że jej ciało będzie na tyle zmienione, że będzie się już go wstydzić. Tym bardziej, że jest ona wysportowaną kobietą i bardzo o siebie dba.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Rozrywka

Comments are closed.