Prezentacje stron > Marketing > Konkursy

Konkursy

Opublikowane Październik 22 2011

Miniatura strony:Opis strony:

Strona jaką chcemy w tym miejscu przedstawić może z pozoru wydawać się wielu osobom mało interesująca – szczególnie poważnym przedsiębiorcom. Dobry serwis konkursowy, to z reguły bardziej „Mekka” dla młodzieży i ludzi zainteresowanych rozrywką, niż statecznych internautów. Jednak dokładniejsze przyjrzenie się tematowi może doprowadzić do ciekawych wniosków.

Bez wątpienia podstawowym celem portalu jest publikowanie aktualnych konkursów, pozwalających graczom na wygrywanie różnych nagród. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że w znacznej większości konkursy te są zupełnie darmowe. Właśnie to nad tym szczegółem warto się głębiej zastanowić.

Skoro przystąpienie do losowania zupełnie nic nie kosztuje, to skąd biorą się nagrody ? Kto za nie płaci ? To właśnie jest to, wspomniane drugie dno. Konkursy dla lubiących wygrywać nagrody (Konkursy.info.pl), to w tym wypadku bardzo specyficzny biznes. Z jednej strony taka działalność to jedna z najskuteczniejszych form promocji produktów i usług. Fundując konkretne nagrody, wystawia się je niejako na pierwszy plan co zwiększa ich pożądanie nie tylko w formie wygranej. W dobie niezwykle popularnego internetu tę formę reklamy można zaliczyć do stosunkowo taniej i jednocześnie bardzo skutecznej. Z drugiej strony konkursy, to metoda na gromadzenie danych osobowych, które można z powodzeniem wykorzystywać w dalszych pracach marketingowych. Jak widać potencjał jaki tkwi w organizacji takich zabaw jest wręcz nieograniczony.

Każdy, kto chciałby skorzystać z reklamy w formie konkursów może dokonać tego za naszym pośrednictwem. Zapraszamy do współpracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
Konkursy, 5.0 out of 10 based on 1 rating

Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Marketing

Comments (1)

 

  1. Czy ktoś wygrał jakiś konkurs? pisze:

    Widzę, że konkursy w internecie to fajna zabawa. Wziąłem kilka razy udział, ale nic nie wygrałem. Macie może jakiś swoich faworytów ?
    A może te losowania nagród to pic na wodę?

Dodaj swój komentarz