Prezentacje stron > Artykuły finansowe > Kredyt samochodowy z rabatem i bez zaświadczeń

Kredyt samochodowy z rabatem i bez zaświadczeń

Opublikowane Październik 9 2011

Miniatura strony:Opis strony:

Ostatnio w Szczecinie jeśli zdecydujemy się zakupić mieszkanie u jednego z deweloperów dostaniemy zniżkę na zakup samochodu. Zniżka na nowe auto może wynieść nawet 45%. Promowane marki samochodów to Opel i Mercedes. Niestety zniżka ta nie dotyczy aut kupowanych na kredyt.

Jeśli więc planujemy kupić mieszkanie i skorzystać z oferty zakupu tańszego auta powinniśmy zaciągnąć większy kredyt hipoteczny. Oczywiście problemów nie będą mieli ci którzy dysponują odpowiednią ilością gotówki. Kredyt samochodowy bez zaświadczeń z urzędów (Bankii.pl) i z rabatem w ogóle w tym wypadku nie wchodzi w grę. Ponadto promocją są objęte tylko niektóre wybrane modele aut. Są to zazwyczaj modele z najniższej półki lub średniej klasy. Mercedes tylko jeden model objął promocją. Jest to najtańszy z Mercedesów. Uznali oni, że obniżka jest i tak znaczna. Gdyby obejmowała ona także droższe modele aut wówczas by była zbyt duża. Jednak to nie jedyna promocja związana z kupnem auta.

Również niektóre banki podpisały umowę z salonami samochodowymi i oferują auto na kredyt samochodowy ze zniżką nawet 10%. Oczywiście w tym wypadku promocją jest objęty samochód, który jest kupiony na kredyt. Ponadto osoby, które skorzystają z promocji otrzymują również zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne i polisę na życie. W sumie zniżka wynieść może nawet więcej, jeśli zsumowalibyśmy ceny tych produktów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia kupione w pakietach są dużo tańsze niż wykupione polisy oddzielnie. Przypuśćmy, że nowy opel astra kosztuje 54 tysiące złotych. Jeśli jednak klient zdecyduje się zaciągnąć kredyt w salonie samochodowym, w banku z którym salon ma podpisaną umowę, wówczas obniżka może wynieść nawet 5 tysięcy złotych.

Dodatkowo klient ma możliwość wykupu tańszego o 45% ubezpieczenie komunikacyjnego. Dodatkowo klient może przenieść swoje zniżki z innego ubezpieczyciela, które skutecznie obniżą jeszcze składkę ubezpieczeniową. Oczywiście wysokość rabatu zależy od dealera. Jeden może obniżyć wartość auta o 10% inny o 4%. Pamiętajmy bowiem, że dealer na sprzedaży aut też musi zarobić. Im większy rabat da klientom tym mniejszą prowizję ze sprzedaży będzie miał.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Artykuły finansowe

Comments are closed.