Prezentacje stron > Marketing

Archive for the 'Marketing' Category

Firma informacyjno-usługowa

Opublikowane Luty 26 2013

Jest to witryna  mająca na celu prezentację coraz szerszej oferty tej wieloprofilowej firmy. Przedsiębiorstwo zaczęło swoją działalność wiele lata temu jako firma organizująca specjalistyczne szkolenia dla prezesów i kadry zarządzającej w spółdzielniach.

LED – przyszłość oświetlenia w każdym domu i ogrodzie

Opublikowane Luty 25 2013

Postęp technologiczny jest błyskawiczny jednakże nowości na rynku ekologicznych i wydajnych technologii wbrew pozorom wcale nie jest aż tak wiele wiele. Jednak niewątpliwie do tego typu nowości można

Nowoczesne usługi komputerowe dotyczące danych

Opublikowane Luty 24 2013

Dane to w dzisiejszym świecie podstawa, obecnie coraz bardziej odchodzimy już od papierowych form przechowywania dokumentów czy faktur.

Wybieramy autokredyt – koszty zobowiązania

Opublikowane Wrzesień 3 2012

Czynnikiem determinującym skorzystanie z oferty w zakresie kredytów samochodowych jest oczywiście jej koszt. To najważniejsza dla nas kwestia, którą bierzemy pod uwagę, gdy analizujemy propozycje poszczególnych banków.

Kredyt na różne auta

Opublikowane Luty 16 2012

Samochód to środek naszej codziennej komunikacji. Zamiast korzystać z tej miejskiej wybieramy właśnie wygodniejsze auto. Jednakże trzeba mieć pieniądze nie tylko na jego utrzymanie, ale i kupno. Samochód do najtańszych nie należy.

Zostać MIss Polonia

Opublikowane Listopad 13 2011

Każda dziewczynka marzy o tym, by kiedyś zostać modelką. Z zawodem tym utożsamia udziały w konkursach piękności, piękne stroje, możliwość podróżowania.

Strona 1 z 212