Prezentacje stron > Artykuły finansowe > Pilnie potrzebuję pożyczki

Pilnie potrzebuję pożyczki

Opublikowane Wrzesień 1 2012

Miniatura strony:Opis strony:

Jak finansować przedsiębiorczych ludzi?

W naszym kraju żyje mnóstwo bardzo przedsiębiorczych i kreatywnych osób, które chętnie rozwijały się zawodowo poprzez uruchomienie swojej własnej działalności gospodarczej. Niestety, nie jest to jednak proste. Ze smutkiem należy stwierdzić, że Polska nie jest wcale państwem przyjaznym tego rodzaju inicjatywom, chociaż oczywiście ma zupełnie inne aspiracje.

Prawda jest jednak taka, że wciąż brakuje u nas rozwiązań, które nie tylko zachęciłyby ludzi do wdrażania w życie pewnych pomysłów, ale też by im to ułatwiały. W zamian dostaje się coś całkowicie odmiennego – wysokie podatki, biurokrację, żadnych realnych ulg etc. Poważną bolączką jest też kwestia dostępu do środków finansowych, bez których – jak wiadomo – nie da się rozkręcić jakiegokolwiek biznesu. Banki nie chcą wspierać początkujących firm, które dla nich są niewiarygodnymi klientami bez żadnej historii finansowej. Dlatego właśnie tak wiele osób decyduje się na korzystanie z usług świadczonych przez firmy pożyczkowe, biorąc pożyczki pozabankowe (U12.pl). Pieniądze można dostać szybko i bez zbędnych formalności, a na przeszkodzie do ich uzyskania z pewnością nie staną wygórowane wymagania jakie banki mają w zwyczaju narzucać aplikującym o kredyt przedsiębiorcom.

Pożyczka pozabankowa to zawsze jakaś opcja, chociaż oczywiście kwestię jej zaciągnięcia trzeba bardzo dokładnie przemyśleć. Należy przyjrzeć się temu, co poszczególne firmy pożyczkowe mają do zaproponowania i na jakich zasadach. Wielu przedsiębiorców bardzo sobie chwali te właśnie pozabankowe rozwiązania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Pilnie potrzebuję pożyczki, 7.0 out of 10 based on 1 rating

Słowa kluczowe:

Opublikowane w kategorii: Artykuły finansowe

Dodaj swój komentarz