Prezentacje stron > Porady > Po egzaminie na prawo jazdy kupmy sobie własne auto

Po egzaminie na prawo jazdy kupmy sobie własne auto

Opublikowane Październik 21 2011

Miniatura strony:Opis strony:

Zdanie egzaminu na prawo jazdy to dopiero początek długiej drogi związanej z praktyką za kierownicą. Prawdę powiedziawszy, po tych trzydziestu wyjeżdżonych godzinach wcale nie potrafimy jeździć. Co prawda pewne czynności już potrafimy wykonać, jednakże umiejętności przyjdą dopiero wraz z przejechanymi kilometrami. Jeśli mamy taką możliwość, to dobrze będzie po wspomnianym egzaminie wziąć sobie jakiś szybki kredyt bez zaświadczeń i sprawdzania w biku (Kredytol.pl) na samochody osobowe. Posiadając własny samochód nie będziemy bowiem na łasce, czy też niełasce, rodziców czy też kogokolwiek innego. Pomińmy już nawet sam czynnik związany z koniecznością pożyczenia od kogoś tego samochodu. Posiadanie auta na co dzień będzie naprawdę bardzo pomocne.

Już po pierwszych kilku samodzielnych jazdach dostrzeżemy, że samemu jeździ się zdecydowanie inaczej. Gwarantuję również wszystkim, że jazda na egzaminie na prawo jazdy będzie ostatnią przepisową jazdą w Waszym życiu. Z czasem przyjdzie nam wyuczyć się pewnych nawyków za kółkiem. Niestety jednak nie zawsze są one pozytywne i godne pochwały. Najważniejsze, to by wraz ze sobą zabierać do samochodu pewność siebie i opanowanie. Reszta przyjdzie z czasem.

W obecnych czasach kupno samochodu używanego jest zdecydowanie bardziej opłacalne, aniżeli kupno takiego samego odpowiednika z tym że, będzie on nowy. Niestety jednak nadal całkiem sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego twierdząc, że samochody używane zaliczyć można do aut drugiej kategorii. Prawda jest jednak taka, że kupując samochód na własną kieszeń nie będziemy zmuszeni do zaciągnięcia kredyty bez zaświadczeń na samochody używane, do czego to zmuszonych będzie tak wiele osób, które to usilnie chcą kupić sobie auto nowe. Nigdy nie przepadałem za bezsensownym zadłużaniem się, zaciąganiem kolejnych zobowiązań bankowych.

W mojej opinii bowiem każdy powinien kupować to, na co go po prostu stać. Jeśli nas na coś nie stać, to odczekajmy i odłóżmy odpowiednią ilość gotówki, która to stan rzeczy zmieni. Pamiętajmy, że decydując się na kredyt przychodzi nam podpisać umowę, od której to uciec później nie sposób. Bankowi przyjdzie nam zwrócić również zdecydowanie więcej, aniżeli przyszło nam otrzymać. Nikt przecież nie pracuje za darmo, to przecież oczywiste. Myślę, że po tych negatywnych słowach o kredytach każdy zdecyduje się na autko używane, co wyborem będzie możliwie najlepszym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)


Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Porady

Comments are closed.