Prezentacje stron > Porady > Portal dla kobiet w ciąży

Portal dla kobiet w ciąży

Opublikowane Listopad 27 2013

Miniatura strony:Opis strony:

Portal rodzinko.pl został stworzony z myślą o wszystkich kobietach planujących założenie rodziny oraz o tych, które już zostały matkami i starają się dbać o domowe ognisko.
Rodzinko.pl dostarczy niezbędnych informacji dotyczących starań o dziecko, przyczyn ewentualnych niepowodzeń oraz  wszystkich tematów związanych z ciążą, takich jak wybór odpowiedniego lekarza, testy ciążowe, lekarstwa, metody In Vitro, leczenie niepłodności. Można także przeczytać jak dbać o urodę podczas ciąży, jakie ćwiczenia można wykonywać, jak przebiega ciąża i poród (Rodzinko.pl), z jakimi ewentualnie problemami należy się liczyć.

Na rodzinko.pl jest także dział poświęcony świeżo upieczonym matkom, gdzie znajdują  się  wszystkie potrzebne wiadomości dotyczące dbania o niemowlę, starsze dziecko, są opisane choroby typowe dla dzieci oraz sposoby na unikanie problemów zdrowotnych.

Z kolei dział porady jest bardzo pomocny wszystkim kobietom, które nie tylko chciałyby się dowiedzieć wszystkiego o przebiegu samej ciąży, porodzie i wszelkich sprawach z tym związanych, ale także tym, które chcą wiedzieć jakie prawa im przysługują podczas urlopu macierzyńskiego lub jak sobie poradzić, jeżeli jest się samotna matką.

Na rodzinko.pl jest także forum poświęcone rozmowom na poważne tematy oraz działy do luźnego plotkowania. Można poczytać jak mamy albo starające się o dziecko dbają o swoja urodę, co gotują czy jakich kosmetyków stosują.

Na forum istnieje także możliwość zamieszczenia w galerii zdjęć swojej pociechy, powiększającego się brzuszka czy obejrzenia fotografii innych użytkowniczek forum.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Portal dla kobiet w ciąży, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Słowa kluczowe: ,

Opublikowane w kategorii: Porady

Comments are closed.