Prezentacje stron > Bez kategorii > Firma Kraków System – komputery sklep serwis

Firma Kraków System – komputery sklep serwis

Opublikowane Listopad 21 2014

Miniatura strony:Opis strony:

Strona sklepu internetowego oferującego bardzo szeroki asortyment sprzętu komputerowego. Sklep sprzedaje głównie tanie laptopy i notebooki oraz stacjonarne komputery, ale można tam również znaleźć inny sprzęt jak na przykład drukarki 3D, monitory, tablety, a nawet aparaty i kamery oraz telefony komórkowe i smartfony. Także można powiedzieć, że przedmiotem obrotu w KRSystem jest już obecnie szeroko rozumiany sprzęt elektroniczny. Firma prowadzi również stacjonarny salon komputerowy w Krakowie przy ulicy Karmelickiej 20.

Przedstawiana witryna jest to nowy projekt z całkiem nową szatą graficzną, specjalnie zaprojektowaną tak, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu sklepu. Witryna jest w naszym odczuciu zarówno estetyczna jak i przyjazna internautom – z taką myślą była projektowana. Podobnie rzecz ma się do samego panelu administracyjnego sklepu (dla użytkowników/klientów). Paleta barw jest stonowana tak by sklep nie raził po oczach, a jednocześnie nie był zbyt blady i smętny.

Cały asortyment jest posegregowany w bardzo precyzyjne tematyczne kategorie, tak by użytkownik łatwo mógł dotrzeć do tego, czego dokładnie potrzebuje i szuka. Witryna jest też wyposażona w zaawansowaną wyszukiwarkę produktów.

KRSystem – tanie laptopy, notebooki, komputery
Ul. Karmelicka 20
31-128 Kraków
www.krsystem.pl

Serwis:
Sunseco
ul. Księdza Kazimierza Siemaszki 25/19
31-207 Kraków
http://www.sunseco.pl/Uslugi.html
Obsługa Informatyczna Firm, serwis i odzyskiwanie danych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (3 votes cast)
Firma Kraków System - komputery sklep serwis, 9.3 out of 10 based on 3 ratings

Słowa kluczowe:

Opublikowane w kategorii: Bez kategorii

Dodaj swój komentarz